Warsaw Design LAB

KURS #5 DIGITAL DESIGN

13–14.04.2019
Arek Romański (HUNCWOT)
Adam Romański (Hello Roman)

Wyjątkowy kurs prowadzony przez Arka Romańskiego z HUNCWOT czyli jednej z najbardziej utytułowanych agencji digitalowych w Polsce.

Kurs skierowany jest do projektantów którzy chcą poznać proces pracy nad projektami digitalowymi lub odświeżyć wiedzę na ich temat dzięki prezentacji najnowszych trendów i narzędzi. Do uczestnictwa w kursie nie jest wymagana znajomość kodowania.

Z produktami cyfrowymi spotykamy się na każdym kroku. Ich jakość, użyteczność i estetyka decydują często o naszej wydajności, naszym nastroju i komforcie. Umiejętność projektowania digitalowego, począwszy od architektury informacji, poprzez przygotowanie wireframe’ów, tworzenie symboli, modułów, animowanych interakcji aż po przygotowanie projektów do wdrożenia to must-have dla każdego projektanta chcącego utrzymać swoją wartość na rynku.

Warsztaty, które przygotowaliśmy, dadzą Ci nie tylko wiedzę na temat narzędzi niezbędnych w pracy projektanta, takich jak Sketch czy Invision – podzielimy się również wiedzą, dzięki której cały proces projektowania może przebiegać sprawniej i szybciej.

Podczas pracy z projektami cyfrowymi nieoceniona może się okazać praca z programistą – wzajemne zrozumienie pomiędzy designerem a front-end developerem jest kluczowe, aby końcowe efekty pracy były zarówno funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie. Na warsztatach pojawią się prelekcje doświadczonego front-end developera – Adama Romańskiego, który pozwoli spojrzeć na projekty z nieco innej, bardziej technicznej perspektywy.

WYKŁADOWCY

Arek Romański (HUNCWOT)

Absolwent poznańskiej ASP, dyrektor artystyczny i założyciel studia Huncwot. Od 18 lat zajmuje się projektowaniem. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt projektów stron internetowych oraz aplikacji, najlepsze z nich otrzymały nagrody Lovie Awards, FWA, Awwwards, ED Awards oraz wyróżnienia The Webby Awards.

HuncwotAdam Romański

Kreatywny frontendowiec z bogatym doświadczeniem agencyjnym. Obecnie pracuje w jednym z największych polskich software house’ów realizując ambitne projekty w takich technologiach jak React, Vue czy Gatsby.js. W wolnym czasie prowadzi również vloga „Hello Roman” na którym dzielim się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi programistami.

Hello RomanCENA

1190 PLN (do 08.04.2019 — Early Birds)
1390 PLN (po 08.04.2019)

APLIKUJ

Żeby aplikować, wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uczestnicy w miarę napływania zgłoszeń będą informowani o przyjęciu na kurs.

Warunkiem uczestnictwa jest wniesienie opłaty za kurs w terminie 3 dni od daty wystawienia faktury.

Liczba miejsc ograniczona do 20 osób.

Uczestnicy kursu powinni dysponować własnymi laptopami i dostępem do oprogramowania inVision i Sketch (może być wersja trial:)).

INNE KURSY

W najbliższym czasie nie organizujemy kursów o podobnym profilu.

KONTAKT

Website design by Type2
Development by MB/MH