Warsaw Design LAB

Generative Design – Advanced

28.05 (piątek) g. 17.00–20.00
29–30.05 (sobota–niedziela) g. 10.00–17.00

Kurs online
z PanGenerator

Wizualizacja danych i symulacje.

Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów z wykorzystania kodu w projektowaniu graficznym – tym razem skierowaną do osób, które znają już podstawy aplikacji Processing – zarówno uczestników edycji podstawowych, oraz tych którzy samodzielnie zgłębiali już kiedyś tajniki programowania. Jeśli wiesz czym jest zmienna, ify, elsy, pętla i jesteś gotowy podnieść poprzeczkę w eksperymentach z creative coding, to te warsztaty są dla Ciebie! Po szybkiej powtórce podstawowych zagadnień przejdziemy do meritum skupiając się na tym, jak wykorzystać kod do efektownych wizualnie symulacji i wizualizacji danych. 

Pośród wielu zagadnień poruszone zostaną m.in:

– Wczytywanie danych z zewnętrznych źródeł (web API, json)
– Animacja generatywna
– Rysowanie w 3D 
– Podstawowa symulacja fizyki
– Systemy cząsteczek (particles)
– Fraktale
– i wiele innych…

WYKŁADOWCY

PanGenerator

panGenerator to niezależne studio projektowe, specjalizujące się w projektowaniu instalacji, obiektów i doświadczeń, z wykorzystaniem nowych technologii. Prace studia charakteryzują się wysoce eksperymentalnym charakterem i są efektem poszukiwań nowych środków ekspresji i komunikacji, na potrzeby instytucji kultury oraz największych światowych marek. Laureaci licznych nagród takich jak Paszporty POLITYKI w dziedzinie Kultury Cyfrowej, Złoty Lew w Cannes, liczne miecze KTR, Honorary Mention na Ars Electronica, czy tytuł Studia Projektowego Roku na Polish Graphic Design Awards. pangenerator.comCENA

650 PLN (do 23 Maja – Early Birds)
750 PLN (po 23 Maja)

APLIKUJ

Żeby aplikować, wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Liczba miejsc ograniczona do max. 15 osób.

INNE KURSY

Więcej informacji wkrótce.

KONTAKT